Get Adobe Flash player

akademia dla dzieci

NewsLetter

Bąbelkowa Kraina - Klub Żłobkowo Przedszkolny

Bąbelkowa Kraina to Mini Klub żłobkowo - przedszkolny, stworzony dla dzieci w wieku od 1 roku do lat 3. Została otwarta w 2009 roku na osiedlu Gądów we Wrocławiu, w odpowiedzi  na zapotrzebowanie lokalnego otoczenia. Nasza placówka oprócz opieki i poczucia bezpieczeństwa, zapewnia świetną zabawę oraz naukę. Wykorzystywana jest również sprawdzona na całym świecie metoda Montessori. Wiadomo bowiem, że dzieciństwo to okres, w którym rozwija się istota człowieczeństwa i to teraz zachodzą wszystkie podstawowe procesy twórcze. Dzieciństwo to jedyny w swoim rodzaju czas, który ma tak istotny wpływ na późniejsze, dorosłe życie.

 

Nasze maluchy bawią się i uczą w trzech salach. W osobnym pomieszczeniu znajduje się także sypialnia wyposażona w dedykowane meble dla dzieci marki Flexa. Nie zapominamy o aktywności ruchowej gdyż warto zaszczepiać wśród dzieci dobre nawyki - posiadamy swój własny ogród z placem zabaw, piaskownicami i zjeżdżalnią. 

 

Nasz klub jest czynny cały rok, zastrzegamy sobie jednak prawo do tygodniowej przerwy letniej na przeprowadzenie drobnego remontu lub odświeżenia pomieszczeń. Najczęściej jest to ostatni tydzień wakacji. Oferujemy całodzienną opiekę w godzinach od 7 rano do 17 (Do nauki wczesnego wstawania polecamy budziki dla dzieci z Techtime. Ponadto istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod opieką dłużej za dodatkową opłatą). 

 

Na rok 2012/2013 proponujemy dwa rodzaje karnetów oraz dwa rodzaje pakietów godzinowych, tak, aby każdy mógł wybrać wyjątkową opcję dla swojego dziecka  (szczegóły w zakładce CENNIK).