Get Adobe Flash player

żłobek wrocław

NewsLetter

Akademia Bąbelka

Akadamia bąbelkowa

 

Drodzy Rodzice!

 

Zaczęła się jesień i przed nami coraz chłodniejsze, deszczowe dni, a co za tym idzie – coraz mniej pomysłów na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem oraz zaplanowanie zajęć dla malucha, które byłyby dla niego atrakcyjne. Pragniemy pomóc Wam – Rodzicom mądrze rozplanować czas Waszym dzieciom, aby mogły aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnia.

Sobotnie Poranki Bąbelka to kursy dla wszystkich dzieci od 18 mca do 8 roku życia. Oferujemy różnorodne zajęcia taneczne, plastyczne, teatralne, które  pobudzą wyobraźnię i kreatywność oraz poprawią stan ducha i ciała tych mniejszych i tych większych dzieci. Jeśli chcecie Państwo wydobyć ze swoich dzieci ukryte talenty lub rozwijać już te ujawnione, to przyprowadźcie je do nas. Poprzez systematyczną pracę, konsekwencję w działaniu oraz odpowiednie podejście do dzieci naszych instruktorów, jesteśmy w stanie oszlifować każdy "diament". Naszym celem jest długofalowe nauczanie dzieciaków, dlatego też zapraszamy do zakupu atrakcyjnych karnetów, które można wykorzystać podczas dowolnie wybranych zajęć.

W ofercie znajduje się między innymi: nauka tańca nowoczesnego, zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych z rodzicami, nauka języka angielskiego metodą PLAY ME, zajęcia z ceramiki i plastyki, warsztaty teatralne. W najbliższej przyszłości planujemy organizować pikniki rodzinne oraz uruchomić zajęcia ze wchodnich sztuk walki oraz nauczanie gry na instrumentach - gitara oraz flet poprzeczny. Jeśli jesteście zainteresowani również innymi formami ruchowymi lub edukacyjnymi, których nie ma w naszej ofercie - zaproponujecie nam je, przesyłając e mail na: .Szczegółowy plan naszych co sobotnich spotkań znajdziecie Państwo w zakładce "Harmonogram".

 

Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów dla dzieci za pośrednictwem firmy Kidsplanet.

Na życzenie rodziców lub grup opiekunów zorganizujemy niezapomniane urodziny dla dzieci, imprezy świąteczne, festyny czy plenerowe pikniki firmowe z udziałem dzieci. Po każdej zorganizowanej przez nas imprezie dziecko otrzymuje od nas w prezencie specjalną fotoksiążkę będącą znakomitą pamiątką z przeprowadzonej imprezy.

Możecie Państwo zapisać się do naszego "Newslettera", podając swój adres email w odpowiedniej rubryce na naszej stronie. Na podany przez Państwa adres email, będziemy wysyłać najbardziej aktualne informacje o naszej ofercie, promocje, info o akcjach specjalnych. Warto - polecamy!

Chcielibyśmy również polecić nasze zaprzyjaźnione przedszkola:

Niepubliczne Przedszkole Montessori, Al. Pracy 24 53-232 Wrocław, tel: 512-150-140, 517-080-060, sekretariat@szkola-montessori.com.pl

Niepubliczne Przedszkole Montessori 'Mali Odkrywcy', ul. Wileńska 10/1, 59-220 Legnica, +48 76 307 07 84, +48 661 77 99 69, przedszkole@maliodkrywcy.legnica.pl

Uruchomiliśmy również nasz Fanpage na Facebooku. Jeśli posiadacie Państwo konto na tym portalu, znajdźcie nasz profil wpisując w wyszukiwarce Akademia Bąbelka - to gwarancja bycia dobrze poinformowanym o naszych zajęciach.

 

Serdecznie zapraszamy!